Hero Image

Надія Сало

Медичний директор


Одеський національний медичний університет, лікар акушер-гінеколог,
Національна академія державного управління при Президентові України (навчання триває)

Найкращі результати досягаються у партнерстві та коли отримуєш задоволення від того, що робиш.

Надія Сало

Раніше Надія займала посаду Менеджера з медичних питань і  відповідала за напрямок Онкологія – розробка та впровадження медичних стратегій і планів, надання медичної експертизи у міжсекторальному співробітництві.

Надія приєдналася до компанії на посаді Менеджера з медичних питань за напрямком Онкологія у 2019 році. З 1 лютого 2021 року була призначена на посаду Медичного директора.

До приходу в МСД вона працювала у якості менеджера з медичних питань у фармацевтичних компаніях Roche та AstraZeneca. До приходу в AstraZeneca у 2016 році Надія займала численні керівні посади з підвищеною відповідальністю протягом 14 років: медичного директора та заступника директора проектів USAID,  головного спеціаліста Міністерства охорони здоров'я України.

Hero Image

Ганна Скопиченко

Директор з фінансового планування та аналізу


Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність – фінанси

Вважаю за честь бути частиною команди МСД - команди професіоналів, яка щодня працює задля збереження та покращення життя пацієнтів. Тут працюють унікальні люди, які творять майбутнє!

Ганна Скопиченко

Приєдналась до МСД у 2011 році як бугалтер. Пізніше обіймала посади фінансового контролера та провідного спеціаліста з фінансового планування та аналізу. Призначена на посаду директора з фінансового планування та аналізу у липні 2020 року.
Ганна розпочала свою кар’єру у фінансах у 2003 році. До того, як приєднатись до команди МСД, вона працювала в українських компаніях як бухгалтер та бухгалтер-аудитор.
Має 2 вищі освіти за спеціальностями геоекологія (2000) та фінанси (2010), отримані в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Hero Image

Маргарита Огнівенко

Керівник відділу госпітальних препаратів


Лікар-офтальмолог.
Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.

Успіх притягує успіх! Мотивована команда творить великі справи.

Маргарита Огнівенко

Наша місія в МСД полягає в дослідженні, розробці і розвитку інноваційних лікарських засобів, нових підходів в лікуванні та наданні послуг, які призначені для порятунку життя і поліпшення здоров'я людей. Незалежно від того, як ми змінюємося і розвиваємося, наші цінності і норми поведінки залишаються незмінними.

Hero Image

Оксана Маковей

Директор з реєстрації в СНД та України


Акушер-гінеколог.
Ступінь магістра з бізнес-адміністрування (MBA), Бізнес-школа МІМ.

Моя команда – це талановиті, високомотивовані професіонали, які зосереджені на розвитку та результаті, це рушійна сила для прогресу компанії та досягнення першочергових завдань.

Оксана Маковей

Серед людських якостей ціную чесність та порядність, бажання до саморозвитку та бажання робити справу, що принесе користь людям.

Вважаю великою честю бути частиною родини МСД та бути причетною до великої місії компанії, прискорюючи доступ до іноваційних препаратів, які щоденно рятують життя пацієнтів.

У вільний час читаю книжки, спрямовані на саморозвиток, подорожую у нові країни, що розширює світогляд та надихає на нові справи.

Hero Image

Наталія Міхнушева

Керівник відділу фармакобезпеки


Києво-Могилянська академія

Поважаю в людях вміння залишатись людиною у будь-якій життєвій ситуації та отримувати задоволення від усього, що робиш.

Наталія Міхнушева

Команда для мене – це цілеспрямовані професіонали, які щоденно розвиваються. Ми пов’язані єдиною метою, кожного дня ми разом долаємо труднощі і досягаємо запланованих результатів.

МСД дозволяє повністю реалізувати накопичений досвід і розкрити свій потенціал. Тут готові допомогти кожному співробітнику розкрити свій професійний та особистий потенціал. Надійність і стабільність нашої компанії, інноваційний та нестандартний підхід, внутрішня культура мотивують щодня робити більше, дізнаватись щось нове, продовжувати розвиватись, бути цілеспрямованим, працювати з віддачею, щоденно приймати нові виклики та вирішувати цікаві задачі, відчувати себе частиною великої родини, яка йде до своєї мети і приносить користь.

Hero Image

Наталія Сміла

Керівник ІТ відділу


Спеціаліст з інформаційних та комп’ютерних систем.
Ступінь магістра з бізнес-адміністрування (MBA), Бізнес-школа МІМ.
Кандидат психологічних наук.

 

Розуміння, що твоя робота рятує людські життя, надихає та мотивує завжди робити більше, виходити за рамки можливостей та шукати альтернативні рішення, коли щось здається неможливим.

Наталія Сміла

Найбільшими пріоритетами у житті є самореалізація, розвиток та втілення мрій.

Для мене командою є люди, які об’єднані однією місією та націлені на досягнення спільної мети. Я пишаюся бути частиною великої глобальної компанії «МСД», яка ставить пацієнтів та їхнє життя понад усе.

Hero Image

Сергій Михайлов

Директор з клінічних досліджень


Вища медична освіта та cтупінь магістра з бізнес-адміністрування.

На мою думку, МСД — це найкраща в світі фармацевтична компанія, першочерговим пріоритетом якої є пацієнти і цінності, які компанія відстоює впровадженням інноваційних методів лікування раніше невиліковних хвороб.

Сергій Михайлов

Особисто для мене, команда — це група однодумців, об’єднаних спільною метою та цінностями на шляху її досягнення. Життєвим пріоритетом, насамперед, є здоров’я та добробут близьких людей, людей, з якими працюю в команді, а також людей, заради яких працює наша компанія.

Hero Image

Дмитро Гайдаш

Керівник бізнес підрозділу госпітальних препаратів і вакцин. Директор з зовнішніх звязків


Лікар-нейрохірург.
Здобув ступінь магістра державного управління та ступінь доктора філософії державного управління при Національній академії державного управління при Президентові України.
Ступінь магістра (MBA), Единбурзька бізнес-школа.

Основа партнерських взаємовідносин — чесність, порядність, довіра та взаємне виконання зобов’язань.

Дмитро Гайдаш

Робота в компанії "МСД Україна" дозволяє відчувати себе частиною провідного виробника інноваційних ліків, що працює на благо суспільства та сприяє поліпшенню якості життя населення. Наша Компанія прагне бути партнером держави у спільній справі – реформі охорони здоров’я задля доступу до сучасного лікування та сталого процвітання народу України. Це велика місія, що є найбільшим мотивуючим фактором кожного дня.