Hero Image
Hero Image

Різноманітність та інклюзія надають силу нашій місії

Різноманітність та інклюзія є ключовими в тому, як ми ведемо нашу діяльність, як ми залучаємо працівників та як ми керуємо нашими конкурентними перевагами.

Наша команда відображає різноманітність людей, заради яких ми працюємо

Різноманітність та інклюзія (D&I) – це не просто слова, вони є причиною виконання нами наших інноваційних обіцянок заради життя. Ми сприяємо різноманітності команди, щоб кожний співробітник почував себе комфортно, привносячи свою унікальність в роботу.
Але різноманітність – це лише половина історії; інклюзія є настільки ж важливою. Інклюзія означає почуття належності. Коли наші співробітники знають, що вони мають вирішальне значення для нашої місії, не лише вони будуть успішними, а й наша компанія також.

2B17-Diversity-inclusion-training-and-education-programs
Програми навчання та розвитку GD&I

Ми використовуємо широкий спектр можливостей навчання та розвитку, таких як наш курс «Основи D&I» та програма різноманітного лідерства.

2B17-Work-life-integration
Команди з питань глобального різноманіття та інклюзії

Наші команди послідовності глобального різноманіття та інклюзії інтегрують нашу бізнес -стратегію зі стратегією наших людей.

Image-5
Добровільні осередки співробітників (EBRG)

ЄБРР зміцнити та урізноманітнити глобальне лідерство та надати культурно значущі уявлення, які сприяють нашому успіху.

Наше різноманіття та інклюзія

51%

нових працівників у 2018 році - жінки

17K

Члени (EBRG)

15K

різноманітних постачальників у всьому світі

Previous
Next

Наші постачальники повинні бути такими ж різноманітними, як і пацієнти, яких ми обслуговуємо

Наша різноманітна база постачальників допомагає нам зрозуміти потреби наших людей та пацієнтів. Ось чому ми залучаємо широке коло партнерів.

Працює на основі інклюзії: Як ми відзначаємо нашу різноманітну робочу силу

Щороку у вересні ми відзначаємо глобальне різноманіття. Місяць досвіду інклюзії. Протягом місяця ми проводимо різні заходи на честь різних аспектів різноманітності та інклюзії, відзначаючи працівників, які роблять нашу компанію такою унікальною.