Hero Image

Інфекційні захворювання

Ми боремося з інфекційними захворюваннями з надією створити кращий світ.

 

Десятиліття досліджень МСД з інфекційних хвороб призвели до великих наукових досягнень

Вже більше століття ми боремось із глобальними загрозами здоров’ю, спричиненими інфекційними хворобами. Від розробки одного з перших антибіотиків до новаторських досліджень у галузі ВІЛ-інфекції, ми завжди зосереджувались на профілактиці та лікуванні захворювань, які загрожують людям та громадам у всьому світі. Але наша робота ще далека від кінця.

 

Наша робота в галузі інфекційних захворювань

35

років віддані дослідженню по боротьбі з проблемами епідемії ВІЛ

1942

ми почали виробляти пеніцилін «G»

40+

програм по реалізації стратегії раціонального використання антибактеріальних препаратів, які були впроваджені дослідниками та профінансовані по всьому світу

ВІЛ

Продовження досліджень та прагнення до поліпшень у використанні антибіотиків

Ми пам’ятаємо, коли ВІЛ був однією з найстрашніших проблем суспільства, коли мільйони людей втратили життя через руйнівну епідемію СНІДу. Наші вчені розпочали термінову місію з розкриття та розуміння вірусу, що призвело до новаторських досліджень з ВІЛ-інфекції.

Все ж ми цілеспрямовано настроєні зробити більше. Ми розширюємо межі можливого в науці про ВІЛ, оскільки все ще існує нереалізована потреба в медицині. Ліквідація вірусу – наша кінцева мета.

Антибіотики

Приєднання до партнерства задля боротьби зі смертельним вірусом

Поки інші компанії відмовляються від досліджень та розробок антибіотиків, ми виділяємось з цього ряду. Ми продовжуємо наші зусилля, бо знаємо, що світ цього потребує.

Ебола

Ми керуємо програмами, які покликані допомагати пацієнтам безпосередньо за місцем їхнього знаходження

З моменту появи вірусу Ебола в 1976 році періодичні спалахи стали глобальною проблемою охорони здоров’я. Ми пишаємося тим, що є частиною глобального державно-приватного партнерства, яке згуртувало уряд, промисловість, громадські групи, науковців, медичних працівників та простих людей, все з метою боротьби з цією смертельною хворобою.

Find out more about Hilleman Laboratories

Програми, які можуть змінити ситуацію

We are leading programs that reach patients where they already are

Щоб допомогти усунути нерівність у догляді за ВІЛ-пацієнтами, наш фонд заснував програму «HIV Care Connect» («Мережа допомоги ВІЛ-інфікованим людям»). Ця багатоцентрова ініціатива спрямована на зменшення нерівності у доступі до медичної допомоги ВІЛ-інфікованим людям та сприяння покращенню результатів лікування людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією на південному сході США, і які зіткнулися з непропорційністю в наданні допомоги.

Дізнайтеся більше про програму HIV Care Connect

Люди та програми, які допомагають боротися з інфекційними хворобами

Дізнайтеся про те, як ми зосереджуємо свої зусилля на дослідження інфекційних хвороб.

Наша відданість пацієнтам непохитна

Поки в лікарнях все ще знаходяться пацієнти, лікарі відчайдушно намагаються продовжити їхнє життя, і поки в світі лікування недоступне для всіх, ми працюватимемо на цьому напрямку: намагатимемося максимально забезпечити пацієнтів ліками в найкоротші терміни.