Hero Image

Вакцини

Наша робота в галузі вакцин спрямована на те, щоб деякі хвороби залишилися в минулому.

Вакцини - один з найуспішніших винаходів в галузі охорони здоров'я в історії людства.

Імунізація є перевіреним інструментом для боротьби з інфекційними хворобами, що становлять загрозу для життя, і їх ліквідації.

Згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, імунізація дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонам випадків смерті. Це один з найбільш ефективних з точки зору витрат видів інвестицій в охорону здоров’я з перевіреними стратегіями, які забезпечують доступність імунізації навіть для найвіддаленіших та найвразливіших груп населення.

Наша робота в галузі вакцин

ми поширили
~190 млн

доз по всьому світу в 2019 році

Досвід роботи з вакцинами

Ми відкриваємо, розробляємо та постачаємо вакцини для запобігання хворобам у всьому світі вже більше 100 років.

Ні для кого не секрет, що створення та розробка вакцин є складним, трудомістким процесом і не несе жодних гарантій.

Щоб мати уявлення про постійно мінливу картину захворюваності, ми продовжуємо проводити дослідження кандидатів з метою врахування значних нереалізованих потреб.

Співпраця і прогрес в галузі вакцин

Це вимагає активної співпраці наших команд, які співпрацюють з урядами, науковими дослідниками і неурядовими організаціями по всьому світу.

У своїй роботі по дослідженню і виробництву вакцин ми керуємося наукою і людськими потребами.


Потреба в вакцинах у всьому світі постійно зростає. Компанія МСД створює нові виробничі потужності, модернізує і розширює існуючі майданчики для забезпечення населення вакцинами.

МСД шукає способи боротьби і профілактики хвороб, які становлять загрозу для людей у всьому світі незалежно від віку. Найсучасніші технології, провідні вчені та значна наукова спадщина роблять МСД однією з компаній-лідерів в розробці вакцин.

Доступність вакцин

Компанія МСД постійно веде роботу над забезпеченням доступу до вакцин через програми співпраці з державними органами, неурядовими гуманітарними і міжнародними організаціями. МСД надає технічну експертизу і фінансову підтримку у боротьбі з хворобами, які можна попередити за допомогою вакцинації.

У портфель МСД входять інноваційні препарати для профілактики таких інфекційних захворювань, як пневмококова інфекція, папіломавірусна інфекція, ротавірусна інфекція, кір, краснуха, епідемічний паротит і багато інших.

Компанія МСД, будучи однією з провідних світових фармацевтичних компаній, усвідомлює свою колосальну відповідальність за підвищення доступності вакцин по всьому світу.

Наукові і технологічні розробки

Компанія МСД орієнтована не тільки на дослідження і розробки, а й на вивчення ефективності вакцин, розширення покриття спектра збудників, поліпшення виробничих підходів, вдосконалення готової лікарської форми, постійний моніторинг ефективності та безпеки.

Шлях від виробництва до постачання

Розробка, виробництво і постачання вакцини вимагає тривалого часу. Виділяють наступні етапи від виробництва до поставки вакцини:

  1. Приймання сировини
  2. Виробництво активного компонента вакцини
  3. Створення лікарської форми
  4. Фасування
  5. Пакування
  6. Випуск серії
  7. Транспортування
  8. Постачання

У галузі вакцин відображено багато аспектів нашої роботи

Ділитися нашими історіями – це привілей. Продовжуватимемо ж надихати один одного, поки ці глобальні проблеми охорони здоров’я не підуть в минуле.

Наша відданість пацієнтам непохитна

Поки в лікарнях все ще знаходяться пацієнти, лікарі відчайдушно намагаються продовжити їхнє життя, і поки в світі лікування недоступне для всіх, ми працюватимемо на цьому напрямку: намагатимемося максимально забезпечити пацієнтів ліками в найкоротші терміни.