Hero Image

Кардіометаболічні розлади

У нас багаторічний досвід позитивного впливу на кардіометаболічні розлади, такі як цукровий діабет 2-го типу та серцево-судинні захворювання.

Запровадивши свою першу серцево-судинну терапію більше 60 років тому, ми продовжуємо докладати наукових зусиль для глибокого розуміння кардіометаболічних розладів

До кардіометаболічних розладів належать серцево-судинні та метаболічні захворювання, такі як цукровийдіабет 2-го типу. Вони представляють одні з найсерйозніших медичних проблем 21 століття.

 

Прогрес у кардіометаболічних дослідженнях може суттєво змінити стан пацієнтів, але попереду ще багато роботи. Ми прагнемо наукової досконалості та інновацій на всіх етапах досліджень – від відкриття до реєстрації і в післяреєстраційний період.

Вплив кардіометаболічних розладів

по оцінкам
17,9млн.

людей в усьому світі помирають від серцево-судинних захворювань щороку

приблизно
463млн.

людей вусьомусвітіщорокупомираютьвідсерцево-судиннихзахворювань

становитьчастка цукрового діабету 2-го типу
90%

від діабету у всьому світі

Серцево-судинні захворювання

Ми продовжуємо розширювати наш досвід інноваційних методів лікування серцево-судинних захворювань, щоб краще зрозуміти та допомогти пацієнтам у всьому світі.

Ми співпрацюємо з експертами з усієї сфери серцево-судинних захворювань для вдосконалення досліджень, які можуть допомогти поліпшити життя пацієнтів із ризиком серцево-судинних захворювань.

Діабет

Ми пишаємось тим, що ми є частиною дослідницької групи, яка прагне розвивати наукові досягнення та інновації для допомоги людям із цукровим діабетом 2-го типу.

Існує так багато аспектів кардіометаболічних розладів

Ділитися нашими історіями – це привілей. Давайте продовжувати надихати одне одного, допоки ці проблеми зі здоров’ям не залишаться в минулому.

Наша відданість пацієнтам непохитна

Поки в лікарнях все ще знаходяться пацієнти, лікарі відчайдушно намагаються продовжити життя своїм пацієнтам, і поки в світі, де лікування не доступне для всіх, ми будемо тут: будемо намагатися максимально забезпечити ліками в найкоротші терміни.