Hero Image

Онкологія

Ми працюємо над тим, щоб створити світ, де рак не просто лікується, а виліковується.

Наша місія – запропонувати інновації, які подовжують та покращують життя хворих на рак.

Ми працюємо над тим, щоб запобігти раку там, де ми можемо, і надати пацієнтам більше методів лікування раку, поліпшити якість життя і продовжити його.

Наша робота в області онкології

400 тис+

пацієнти, які лікувалися комерційно доступними препаратами для онкологічних хворих виробництва «МСД» протягом останніх п'яти років

1 тис+

клінічних випробувань наших ліків від раку

30+

ракових захворювань, при яких вивчаються наші продукти

Наші дослідження раку

Наша команда дослідників та науковців об’єднує глибоке розуміння геноміки, біології та імунної системи для просування способів боротьби з раком.

Наші дослідження щодо раку

Рак може бути важким тягарем для пацієнтів і доглядаючого персоналу. Ось чому ми працюємо з усією спільнотою в галузі онкології – партнерами, які відстоюють інтереси хворого, постачальниками медичних послуг, урядами та колегами по галузі - з усіма, хто поділяє нашу місію щодо подовження і поліпшення життя людей, хворих на рак.

Потрібно всім нам, щоб перемогти рак

Дізнайтесь від людей, що стоять за цими даними, і пацієнтів, які надихають нас на вирішення однієї з найбільших світових проблем в галузі охорони здоров’я.

Наша відданість пацієнтам непохитна

Поки в лікарнях все ще знаходяться пацієнти, лікарі відчайдушно намагаються продовжити їхнє життя, і поки в світі лікування недоступне для всіх, ми працюватимемо на цьому напрямку: намагатимемося максимально забезпечити пацієнтів ліками в найкоротші терміни.