ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ
ТА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Якщо ви бажаєте повідомити про побічну реакцію та
якість продукції компанії МСД, будь ласка, зв’яжіться з нами
якомога швидше.

Для повідомлення про можливу побічну реакцію на лікарські засоби компанії «МСД» зв’яжіться з нами:

Для надання повідомлення про якість продукції компанії «МСД», зв'яжіться з нами:

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ЗВЕРНЕННЯ

Звертаємо увагу, що Ваш запит передбачає надання Вами персональних даних, інформації про небажані явища/побічну дію лікарських засобів MSD та/або скарг стосовно їх якості. Такі дані збираються та обробляються компанією «МСД Україна» з метою трекінгу (простежування), а також надання відповіді на Ваш запит. Дані, за необхідності, можуть бути передані іншим компаніям групи MSD, діловим партнерам МСД Україна та державним органам – за умови забезпечення належного рівня конфіденційності та захисту Ваших персональних даних.

Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних, їх видалення (знищення), зміну, у тому числі зміну інформації про стан здоров’я – для цього зв’яжіться, будь ласка, з компанією «МСД Україна» за телефоном: +38 044 393 74 80, або надішліть електронного листа за адресою: dpoc.ukraine.cis@merck.com.

Даним запитом/зверненням Ви надаєте згоду на збір та обробку своїх персональних даних, їх передачу (у разі необхідності) третім особам, а також підтверджуєте, що ознайомлені з Вашими правами у зв’язку із обробкою Вашого запиту/звернення до компанії «МСД Україна».