ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ
ТА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Якщо ви бажаєте повідомити про побічну реакцію та
якість продукції компанії МСД, будь ласка, зв’яжіться з нами
якомога швидше.

Для повідомлення про можливу побічну реакцію на лікарські засоби компанії «МСД» зв’яжіться з нами:

Для надання повідомлення про якість продукції компанії «МСД», зв'яжіться з нами:

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ЗВЕРНЕННЯ

Звертаємо увагу, що Ваш запит передбачає надання Вами персональних даних (ПІБ та контактної інформації), інформації про небажані явища/побічну дію лікарських засобів MSD та/або скарг стосовно їх якості.   

Такі дані збираються та обробляються МСД Україна як володільцем даних з метою обробки Вашого запиту та надання відповіді, для оцінки продукції MSD та в інших цілях у рамках операційної діяльності компанії.  

Дані, за необхідності, можуть бути передані іншим компаніям групи MSD, діловим партнерам МСД Україна та державним органам – за умови забезпечення належного рівня конфіденційності та захисту Ваших персональних даних. Ваші персональні дані будуть зберігатися не довше, ніж це потрібно для виконання вказаних вище цілей, чи протягом довшого часу, якщо цього вимагає законодавство.

Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних, їх видалення (знищення), зміну, у тому числі зміну інформації про стан здоров’я – для цього зв’яжіться, будь ласка, з компанією МСД Україна за телефоном: +38 044 393 74 80, або надішліть електронного листа за адресою: dpoc.ukraine.cis@merck.com.  

Цим запитом/зверненням Ви надаєте згоду на збір та обробку своїх персональних даних, їх передачу (у разі необхідності) третім особам, а також підтверджуєте, що ознайомлені з Вашими правами у зв’язку із обробкою Вашого запиту/звернення до МСД Україна.

Якщо Ви надаєте інформацію про побічне явище, будь-ласка, невідкладно надішліть її на pharmacovigilance.ukraine&cis@merck.com чи зателефонуйте +38 044 393 7480.

На веб-сайті www.msdprivacy.com Ви можете ознайомитися з повною інформацією щодо того, як ми захищаємо Ваші дані.