ВАКЦИНИ:

наша історія, наші надбання

Більше ста років наша компанія працює над розробкою і виробництвом вакцин та забезпечує пацієнтам доступ до життєво необхідних щеплень


Наша Місія

Я думаю, що наше виробництво вакцин, можливо, є найкращим свідченням того, який внесок ми робимо у довгострокове забезпечення здоров'я. Ключовий результат у тому, що завдяки нашій компанії діти захищені, а життя місцевих громад змінюється на краще у всьому світі.

Наше прагнення – бути безумовним світовим лідером у наданні доступу до вакцин, вироблених завдяки нашим інноваціям, знанням, етиці та відданості захисту життя дітей і дорослих. Кожна дитина, жінка і чоловік заслуговують на те, щоб бути захищеними від хвороб завдяки вакцинації.

Замість того, щоб лікувати людей, коли вони вже захворіли, вакцинологія шукає способи захисту здоров'я людей і запобігання хворобам, стимулюючи імунну систему організму. Такий підхід все частіше визначає майбутнє біомедичних досліджень загалом, тому вакцини можуть бути провідниками нового, більш ефективного, більш профілактичного та більш цілеспрямованого виду медицини. Такий підхід добре узгоджується з новими соціальними і політичними тенденціями, що сприяють профілактиці захворювань та покращенню здоров'я людей у всьому світі.

Виконавчий директор Merck & Co., Кен Фрейзер