Історія компанії сповнена визначних подій

Зельман Ваксман, лауреат Нобелівської премії з медицини "за відкриття антибіотику стрептоміцин, ефективного при  лікуванні туберкульозу". Народився в Україні, поблизу Вінниці

ТРАДИЦІЯ ІННОВАЦІЙ ПОЧАЛАСЯ БІЛЬШЕ СТА РОКІВ ТОМУ І ТРИВАЄ СЬОГОДНІ.

Ми пишаємося нашими досягненнями, сповнені ентузіазму і з упевненістю дивимося в завтрашній день нашої компанії, яка є невід'ємною частиною здорового майбутнього для людей в усьому світі.

Play Video
Play
Mute
Current Time 0:00
/
Duration Time 2:39
Loaded : 0%
Progress : 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -2:39
 
Fullscreen

Історія компанії бере свій початок у далекій другій половині XVII та XIX століть, коли в Німеччині були засновані материнські компанії Мерк і Шерінг, названі іменами засновників. Пізніше у США були відкриті дочірні компанії та налагоджено локальне виробництво. Після закінчення Першої світової війни американські філії були повністю відокремлені від материнських компаній, що дало початок двом інноваційним фармакологічним компаніям Мерк та Шерінг в Америці.

Обидві компанії пройшли шлях великих відкриттів, успішно реалізувавши чимало спільних проектів, і, нарешті, у 2009 році відбулося об'єднання двох лідерів МСД і Шерінг-Плау з подальшою реорганізацією і народженням нової компанії МСД - одного з світових лідерів на ринку інноваційних препаратів.

У ЛАБОРАТОРІЯХ КОМПАНІЇ БУЛИ ВИНАЙДЕНІ, ВИВЧЕНІ І ВИВЕДЕНІ НА РИНОК ВИЗНАЧНІ ПРОДУКТИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Ми плідно працюємо заради майбутнього і пишаємося нашими досягненнями

 

За кожним нашим лікарським засобом і вакциною стоїть команда вчених — лідерів у різних галузях медицини, яких вирізняє неухильна відданість науці та безмежний ентузіазм у пошуках нових, безпечних для пацієнтів способів профілактики і лікування хвороб.