Перейти вгору
Увійти

МАЙБУТНЄ MSD:
НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОЗРОБКИ

MSD постійно проводить клінічні дослідження широкого спектру продуктів згідно з усіма фазами клінічних випробувань.

У таблиці відображені клінічні дослідження, що проводяться компанією MSD (станом на 1.05.2015).

I фаза клінічних досліджень — не відображена.

II фаза клінічних досліджень — відображені дослідження інноваційних сполук з конкретним механізмом дії у певній терапевтичній області. Це дослідження для визначення рівня безпеки і ефективності препарату у пацієнтів з конкретним захворюванням.
 
III фаза клінічних досліджень — відображені дослідження конкретних продуктів. Це дослідження для підтвердження оцінених у ході II фази безпеки і ефективності препарату для певного показання у певній популяції.
Для перегляду повного розкладу, натисніть тут
 
Phase_2-3
Moleculas
 
Оновлення графіку
 
Інформація, що міститься в цьому графіку актуальна станом на 1 травня 2015 року. Компанія не бере на себе ніяких зобов'язань щодо оновлення інформації, щоб відобразити кожну наступну зміну у графіку. Отже, компанія не буде оновлювати інформацію, що міститься в презентації, і інвестори не повинні покладатися на інформацію, як поточну після 1 травня 2015 року.
 
Графік відображає дослідницькі розробки MSD на 1 травня 2015.
 
Кандидати на затвердження, представлені у фазі III включають конкретні молекули. Кандидати, представлені у фазі II включають найпередовіші сполуки з конкретним механізмом дії у даній терапевтичній області. Кандидати фази I не показані.