Перейти вгору
Увійти

Наша історія

Ми зробили великі відкриття в минулому. Сьогодні ми робимо великі справи для майбутнього.

MSD та Schering-Plough нещодавно об’єдналися і утворили нову компанію. Сьогодні ми є другою за масштабами фармацевтичною компанією у світі та світовим лідером з виробництва споживчих продуктів і товарів по догляду за тваринами.

Обидві компанії — MSD та Schering-Plough мають різнобічний і багатий досвід роботи задля поліпшення здоров’я і добробуту людей. Упродовж багатьох років наші вчені допомогли винайти нові способи лікування і профілактики захворювань, від відкриття вітаміну В1 до створення першої вакцини проти кору, ліків від застуди, антацидів, а також перших статинів для зниження рівня холестерину. Наші вчені також брали участь у розробці багатьох лікувальних препаратів для тварин, у тому числі вакцин і антибіотиків.

Ми пишаємося нашими досягненнями, сповнені ентузіазму і з упевненістю дивимося в завтрашній день нашої нової компанії, яка братиме участь у створенні здорового, світлого майбутнього для людей в усьому світі.

1851: Доктор Ернст Крістіан Фрідріх Шерінг (Ernst Schering) купує аптеку і починає розвиток і продаж фармацевтичних препаратів у Берліні.

1891: В Сполучених Штатах була відкрита компанія MSD, що була дочірньою компанією заснованої Е.Мерком у м. Дармштадтс (Німеччина) у 1668 році.

1899: Мерк уперше випускає навчальні посібники Мерк-Менуал, які було видано 17 мовами.

1919: Мерк відділяється від німецької материнської компанії.

1923: Доктором Саалом Ван Званенбергом (Saal van Zwanenberg) в Оссі (Голландія) була заснована компанія Органон. Першим продуктом компанії Органон став інсулін (1923). У тридцятих роках був виготовлений естроген.

1933: Мерк відкриває перші науково-дослідні лабораторії у Рейвей, штат Нью-Джерсі. 1944: Мерк тісно співробітничає з провідними науковцями Університету Рутгерса над дослідженнями стрептоміцину. У цьому ж році Мерк досягає успіху у роботі над синтезом промислового кортизону. Одинадцять років потому групі вчених компанії Schering вдається трансформувати кортизон у преднізон - що стало одним з найвизначніших відкриттів у медицині середини двадцятого століття. 1953: MSD., Inc. Здійснює злиття з розташованою у Філадельфії компанією Sharp & Dohme.

1955: Створення соціального Фонду Schering-Plough. Через роки власний фонд засновує компанія Мерк.

1971: Корпорація Schering об'єднується з Plough, Inc., утворюючи компанію Schering-Plough Corporation. Пізніше, у 2007 році, відбулося злиття компанії Schering-Plough з Нідерландською компанією Organon BioSciences.

1992: Головний офіс компанії переміщується з Рейвея до Вайтхауз Стейшн, штат Нью-Джерсі.

1994: 50-річчя компанії Coppertone. Schering-Plough придбала Coppertone у 1957 р.; пізніше ця компанія сприяла виходу УФ-індексу — американського посібника, у якому обґрунтовувалася важливість застосування сонцезахисних засобів.

2000: Merck та Schering-Plough публічно оголосили про об'єднання капіталів в рамках спільного проекту у США з розробки та виробництва інноваційного рецептурних препаратів для зниження холестерину та лікування респіраторних захворювань.

2009: Об’єднання MSD і Schering-Plough з метою створення компанії — світового лідера у галузі охорони здоров’я, який працює для того, щоб весь світ був здоровим. На сьогодні компанія налічує приблизно 93 000 співробітників у 120 країнах світу і має 31 фабрику (у Голландії, Німеччині, Англії, Ірландії, Китаї, Японії, США тощо). Вона входить до сімки лідерів фармацевтичних компаній світового рівня.