Перейти вгору
Увійти

Історія Компанії

Історія Компанії
Історія компанії сповнена визначних подій

і бере свій початок у далекій другій половині XVII та XIX століттях, коли в Німеччині були засновані материнські компанії Мерк і Шерінг, названі іменами основоположників.

Пізніше у США були відкриті дочірні компанії та налагоджено місцеве виробництво.

Після закінчення Першої Світової Війни американські філіали були повністю відокремлені від материнських компаній, що дало початок двом інноваційним фармакологічним компаніям Мерк та Шерінг в Америці.

Обидві компанії пройшли шлях великих відкриттів та об'єднань, успішно реалізували чимало спільних проектів, і, нарешті, у 2009 році відбулося об'єднання двох лідерів МСД і Шерінг-Плау, з подальшою реорганізацією і народженням нової компанії МСД - світового лідера на ринку інноваційних препаратів.

 

1851:Д-р Ернст Крістіан Фрідріх Шерінг починає розвиток та продаж фармацевтичних препаратів в Берліні. Три роки по тому Шерінг запустив перший власний виробничий завод.

1891:MSD відкривається в Сполучених Штатах. Материнська компанія американської дочірньої компанії, E. Merck, спочатку була заснована в м. Дармштадт, Німеччина в 1668 р.

1919:Відділення від німецької материнської компанії

1933:Merck відкриває свої перші дослідні лабораторії в м. Рауе, штат Нью-Джерсі.

1944:Співпраця дослідників компанії Merck і Університету Рутгерс призводить до відкриття стрептоміцину. Крім того, в 1944 році компанії Merck вдалося здійснити складний синтез кортизону.

Одинадцять років по тому (1955 р.), вчені компанії Schering успішно трансформують кортизон в преднізон, що було визнано одним з найважливіших медичних досягнень середини двадцятого століття.

1953:MSD, Inc. здійснює злиття з компанією Sharp & Dohme.

1955:Заснування Фонду Schering-Plough. Два роки потому компанія Merck засновує Фонд Merck Company.

1971:Schering здійснює злиття з Plough, Inc., Результатом якого стає Schering-Plough. Пізніше, в 2007 р., Schering-Plough здійснює злиття з Organon BioSciences

1992:Штаб-квартира переноситься з Рауе до Уайтхаус Стейшн, штат Нью-Джерсі.

2000:Merck i Shering-Plough засновують в Сполучених Штатах спільні підприємства з метою розробки нових рецептурних препаратів для контролю рівня холестерину та лікування респіраторних захворювань.

2009:Об'єднання MSD і Shering-Plough з метою створення компанії - світового лідера в галузі охорони здоров'я, яка працює для того, щоб увесь світ був здоровий

Page Module