НАША РОБОТА В
ІМУНООНКОЛОГІЇ

Захворюваність на рак продовжує зростати

У той час, коли глобально захворюваність на рак зростає, персональна боротьба із хворобою продовжується не тільки для пацієнтів та їхніх близьких, а й для тих, хто зосереджений на лікуванні раку та розробці нових методів лікування.

14 мільйонів

У 2012 році, за оцінками, діагностовано приблизно 14 мільйонів людей у всьому світі та близько 8 мільйонів людей померли від раку.

20 мільйонів

За прогнозами, до 2025 року. випадки виникнення нових захворюваннь на рак перевищать 20 мільйонів. щорічно.

Бачення науки: імуноонкологія

Сьогодні кожен член нашої команди, як і раніше, сприяє якнайшвидшому винаходу ліків задля забезпечення нових інноваційних методів лікування онкології. Ми можемо запропонувати нові підходи до лікування людей, хворих на рак.

"Імуноонкологія є однією з найцікавіших сфер досліджень раку".
- Девід Кауфман, М.Д., доктор філософії
директор, Клінічні дослідження з онкології MSD

Розуміння імунної системи та раку

 

Минуле:

У 1950-х роках дослідники запропонували імунній системі патрулювати організм, щоб виявляти і знищувати пухлинні клітини. Вчені та дослідники раніше зосереджували увагу на ракових клітинах та лікуванні раку як генетичного захворювання.

 

Сьогодення:

Тепер фокус зміщується на мікросередовище, в якому виникає рак, включаючи імунну систему - підхід, що називається імуноонкологією.

 

Майбутнє:

Імуноонкологія має потенціал для того, щоб повністю змінити/трансформувати способи, якими лікарі лікують пацієнтів та користь, яку пацієнти отримують від лікування.

ЯК ІМУНОТЕРАПІЯ ДОПОМАГАЄ ОРГАНІЗМУ БОРОТИСЯ З РАКОМ

Дізнатися більше

НАШЕ НАТХНЕННЯ


Ми віримо у справу, яку ми робимо, і працюємо з усіма онкологічними спільнотами, щоб допомогти людям, хворим на рак, та їхнім близьким, полегшити їх шлях.


Зрештою, наш прогрес у зміні результатів лікування онкології буде неможливим без:


... участі пацієнтів у клінічних випробуваннях

... підтримки та залучення лікарів, які вірять у важливість вдосконалення догляду за хворими за допомогою інноваційних клінічних випробувань

... пацієнтської спільноти/пацієнтських організацій, які допомагають підтримувати людей, хворих на рак, на їхному шляху до одужання.