Hero_Flash_Ukraine
MSD в Україні

Компанія MSD в Україні працює задля поліпшення здоров'я громадян і підтримки української науки та медицини. Препарати MSD доступні на ринку України вже протягом багатьох років. В Україні MSD представлена ТОВ «МСД Україна».
Портфоліо препаратів MSD і головні напрями досліджень орієнтовані на лікування та запобігання захворювань, які складаюсь основну загрозу здоров'ю населення, таких як інфекційні захворювання, захворювання серцево-судинної системи, діабет, жіноче здоров'я і респіраторні захворювання.

Про Компанію

На сьогодні MSD належить до числа загальносвітових лідерів у галузі охорони здоров'я та спрямовує свої зусилля на покращення життя людей. Ми пропонуємо споживачам ліки, вакцини, біологічні засоби терапії, медичні препарати загального використання та ветеринарні засоби та ведемо бізнес у більш ніж 140 країнах, впроваджуючи інноваційні рішення для підтримки та відновлення здоров'я. Ми також засвідчуємо нашу прихильність до підвищення доступності медицини, підтримуючи міжнародні програми, в рамках яких ми безкоштовно надаємо наші продукти тим, хто має найбільшу потребу у них.

Наша Історія

MSD та Schering-Plough нещодавно об’єдналися і утворили нову компанію. Сьогодні ми є другою за масштабами фармацевтичною компанією у світі та світовим лідером з виробництва споживчих продуктів і товарів по догляду за тваринами. Ми пишаємося нашими досягненнями, сповнені ентузіазму і з упевненістю дивимося в завтрашній день нашої нової компанії, яка братиме участь у створенні здорового, світлого майбутнього для людей в усьому світі.